Главная » Файлы » РАЗВИВАЛКИ » ДЕТСКИЕ ПРАЗДНИКИ

КОНКУРСИ ДЛЯ ДІВЧАТОК НА 8 БЕРЕЗНЯ
23.01.2015, 22:16

«Давайте дівчата! »
умови :
Дівчата розбиваються на кілька команд , кожна команда готує вітання , емблему і назву.
До ведучого особливих вимог немає .

Конкурс 1
Уявіть , що ви запрошені на королівський бенкет. Столи просто ломляться від страв , і всі вони починаються на букву «В». У вас є 3 хвилини для того що б записати більше страв на букву «В». Скільки страв стільки й очок.

Конкурс 2
Кожній команді дається по шість літер - А , К, І , Л , С, К , О. Далі ведучий ставить питання , командам ж потрібно скласти з букв відповіді . ( Наприклад: Тварина , хитра ... Команди повинні відповісти - лисиця ) .
Скільки команда збере слів - стільки отримує балів.

Конкурс 3
Конкурс танців. По парі від кожної команди виконують сучасний і повільний танець. Мелодії провідним повинні бути підготовлені завчасно. Журі роблять оцінку танців за наступною шкалою: 1 - е місце дають 6 балів , 2 - е - 5 балів і так далі.

Конкурс 4
Від кожної команди вибирається по одно дівчинці . Вони стають перед дзеркалом і починають говорити собі компліменти , хто за 2 хвилини скаже більше . Журі присуджує бали як у третьому конкурсі.

Конкурс 5
Конкурс для ерудитів. У цьому конкурсі бере участь вся команда. Ведучий ставить запитання , на роздуми дається 1 хвилина. Очко дається тій команді , яка відповість спритніше всіх.
питання:

1. Чому діти ходять без взуття ? ( по землі )
2. Що буде з черепахою , коли їй стукне 5 років? ( піде 6 -й)
3. Буває червоне , чорне, і біле. ( Смородина )
4. Перші 3 літери - тварина , наступні 2 букви - 100 « соток» , слово цілком - вийде назва річки ? ( Волга)

Конкурс 6
«Зірка естради». Команда вибирає групу чи співака 5 хвилин готується і пародіює . Журі оцінюють , так як і в третьому конкурсі.
підсумки:
Ведучий вважає бали , оголошує і нагороджує переможців. Чоловіки дарують подарунки і запрошують до столу.

 

ДЖЕРЕЛО http://www.toast.com.uaКатегория: ДЕТСКИЕ ПРАЗДНИКИ | Добавил: nosiki | Теги: конкурси, Свято, 8 березня, дівчата
Просмотров: 798 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar